مجله دنیای برند

اخبار

IMAGE تکذیب حضور در اجلاس سراسری و ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین
دوشنبه, 13 آذر 1396
احتراما به استحضار می رسانم "اجلاس سراسری و ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین" که قرار است در روز 23 اسفندماه در مرکز همایش های صداوسیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شودفاقد وجاهت قانونی است.  
IMAGE چهارمین جشن تقدیر از برند های برتر مراکز تجاری
شنبه, 13 آبان 1396
در این سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور به ابعاد مختلف برندسازی اشاره نمود و به تحلیل مراکز تجاری و برندها در سطح جهان پرداخت        
IMAGE برنامه سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور در Kish Invex 2017
چهارشنبه, 12 مهر 1396
به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا EBC*L ،{یازدهم آبان ماه نود و شش سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور در مراسم Kish Invex 2017 با حضور مدیران و صاحبان کسب و کار و برندها  در محل جزیره کیش برگزار می...
IMAGE انتخاب شایسته ی دکتر عظیم فضلی پور، پدر علم برندینگ ایران و مدیرمسئول انتشارات متخصصان بدون مرز
شنبه, 01 مهر 1396
انتخاب شایسته­ ی دکتر عظیم فضلی پور، پدر علم برندینگ ایران و مدیرمسئول انتشارات متخصصان بدون مرز، به پاس تألیف و ترجمه­ی کتاب­های نوسازی برند، برندسازی شهری، برند سازی شهرهای کوچک و گردشگری، برندسازی حلال و...

 "برند" کلید پرواز بخش معدن و صنایع معدنی ایران در بازارهای جهانی

96 001فولاد سازان ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی نیاز به ثبت جهانی برند دارند.

دکتر عظیم فضلی پور رئیس کلینیک برند در ایران در سمینار روشهای مدرن فروش و بازاریابی فولاد استیل پرایس گفت: خام فروشی سنگ آهن، واردات فولاد، عدم تناسب استخراج و تولید مواد معدنی و نبود زیرساختنهای حمل و نقل و از همه بدتر نبود برند برای محصولات معدن و صنایع معدنی ایران سبب شده تا زنجیره فولاد در ایران با مشکلات اساسی روبرو شود.

وی ایجاد شرکت فولادسازی پوسکو کره جنوبی را یک مدل موفق خواند و افزود: دولت کره جنوبی که در یک بازه زمانی آرزو داشت همانند ایران شود هم اکنون شرکت فولاد سازی پوسکو کره جنوبی را بدون برخورداری از سنگ آهن و زغالسنگ به فولاد سازان بزرگ جهان تبدیل کرده است. در صورتیکه در کشورمان با برخورداری از ذخایر عظیم مواد اولیه دچار یک عدم توازن در زنجیره فولاد هستیم.

96 002
فضلی پور خاطرنشان کرد: تجاری سازی و جهانی سازی برند و در نهایت ثبت آن در شرایطی که ایران برنامه دارد که گامهای اساسی در تولید فولاد بردارد باید جزء برنامه های اساسی شرکت های معدن و صنایع معدنی باشد تا بتوانند در بازار پیچیده فولاد و معدن قدرت نمایی کنند.
خوانندگان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از متن کامل سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور رئیس کلینیک برند در ایران به فایل پیوست مراجعه کنند.

               

banner brandworld

banner ulepress

banner ebcl