اخبار

IMAGE تکذیب حضور درهمایش نقش بانوان در برندهای پایدار
دوشنبه, 16 مرداد 1396
تکذیب حضور در همایش نقش بانوان در برندهای پایدار بدینوسیله اعلام می­دارم طی روزهای اخیر اطلاعیه ایی مبنی بر برگزاری " همایش نقش بانوان در برندهای پایدار" منتشر شده است و به صورت کذب اعلام شده که از جمله اساتید این همایش...
IMAGE برنامه زنده زیره مهربانی با حضور دکتر عظیم فضلی پور
شنبه, 03 تیر 1396
جمعه 2 تیرماه از شبه پنج سیما
IMAGE برند، کلید پرواز بخش معدن و صنایع معدنی ایران در بازارهای جهانی
شنبه, 20 خرداد 1396
فولاد سازان ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی نیاز به ثبت جهانی برند دارند.
IMAGE برای ادامه مسیر سیاست های اقتصادی ایران در تجارت جهانی، روحانی باید بماند
شنبه, 20 خرداد 1396
سازمان تجارت جهانی (WTO) با اصول و قوانین خود به کشورهای عضو قدرت تصمیم گیری در فرایندهای تجاری جهان می دهد و کشورها در مسیر جهانی شدن و همچنین توسعه اقتصادی و صنعتی ناگزیر از عضویت دراین سازمان خواهند بود. امروز اقتصاد...
IMAGE اما و اگرهای باشگاه برندهای برتر
شنبه, 20 خرداد 1396
اما و اگرهای باشگاه برندهای برتر در گفتگوی اقتصاد سبز با دکتر عظیم فضلی پور

 "برند" کلید پرواز بخش معدن و صنایع معدنی ایران در بازارهای جهانی

96 001فولاد سازان ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی نیاز به ثبت جهانی برند دارند.

دکتر عظیم فضلی پور رئیس کلینیک برند در ایران در سمینار روشهای مدرن فروش و بازاریابی فولاد استیل پرایس گفت: خام فروشی سنگ آهن، واردات فولاد، عدم تناسب استخراج و تولید مواد معدنی و نبود زیرساختنهای حمل و نقل و از همه بدتر نبود برند برای محصولات معدن و صنایع معدنی ایران سبب شده تا زنجیره فولاد در ایران با مشکلات اساسی روبرو شود.

وی ایجاد شرکت فولادسازی پوسکو کره جنوبی را یک مدل موفق خواند و افزود: دولت کره جنوبی که در یک بازه زمانی آرزو داشت همانند ایران شود هم اکنون شرکت فولاد سازی پوسکو کره جنوبی را بدون برخورداری از سنگ آهن و زغالسنگ به فولاد سازان بزرگ جهان تبدیل کرده است. در صورتیکه در کشورمان با برخورداری از ذخایر عظیم مواد اولیه دچار یک عدم توازن در زنجیره فولاد هستیم.

96 002
فضلی پور خاطرنشان کرد: تجاری سازی و جهانی سازی برند و در نهایت ثبت آن در شرایطی که ایران برنامه دارد که گامهای اساسی در تولید فولاد بردارد باید جزء برنامه های اساسی شرکت های معدن و صنایع معدنی باشد تا بتوانند در بازار پیچیده فولاد و معدن قدرت نمایی کنند.
خوانندگان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از متن کامل سخنرانی دکتر عظیم فضلی پور رئیس کلینیک برند در ایران به فایل پیوست مراجعه کنند.

               

banner ulepress

banner ebcl